| RuxiKasandra a întrebat:

Este o "frizura" care e asa ca: iti ondulezi un pic varfurile spre exterior. Cine stie cum se numeste, sau unde o pot gasi? Dar cum se face? FUNDA MAARE

Răspuns Câştigător
| Rallu_2412 a răspuns:

Deci trebuie sa treci cu placa prin tot parul, sa ti-l intinzi, iar cand ajungi la varfuri intorci placa spre exterior. Dar ai grija ca parul trebuie sa iti stea drept inainte. si la final iti intorci varfuri. Si a doua zi iti sta dar mai trebuie sa retusezi unpic varfurile... Sper sa intelegi si sa iti iasa tongue

1 răspuns:
| Dr??? a răspuns:

Te duci la un frizer si te tunzi in scarihappy. Apoi il rogi sa iti faca varfurile cu placa si u doar de dai cu fixativ[ca sa stea mai mult timp]happy. FUNDA?:X