| AndaMrr a întrebat:

Buna!
Eu am multe puncte negre si mi-am luat un sapun cu sulf care usuca pielea.dar arata foarte urat ca se fac coji deasupra punctelor.Mi s-a spus sa nu folosesc sapun normal ca mi se ingrasa pielea si fac si mai multe cosuri.Ma spal de cateva zile cu Dove si pielea arata mult mai bine insa punctele sunt tot acolo.Sa folosesc in continuare Dove?

Răspuns Câştigător
| LittttleMonster a răspuns:

Iti spun din propria experienta.Incearca un sapun Hymalaia pantru ten gras.E cel mai bun si nu usuca pielea. Daca ai puncte negre de ce nu iti faci un peeling? Unul mecanic deex.Eu imi frec fata acasa cu malai, si pe langa faptul ca iti dispar punctele negre, catifeleaza si lumineaza tenul.E foaarte bun.Bafta! :* si sarbatori fericite!winking

| AndaMrr explică (pentru LittttleMonster):

Sarbatori fericite si tie! Si multumesc!

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pentu puncte negre uite aici un articol despre plasturii pentu puncte negre, sunt super buni:
http://polly-lena.blogspot.ro/2012/11/plasturii-pentu-puncte-negre.html