| educatie2021 a întrebat:

De 2 zile ma spal cu sapun dove pe fata.Am vazut intr-o reclama ca scoate punctele negre si usuca cosurile.Este adevarat? A folosit cineva dove?

4 răspunsuri:
| Cynthia13 a răspuns:

Buna! Te sfatuiesc sa nu te speli cu sapun pe fata deloc! Sapunul usuca pielea si provoaca cosuri.Pentru a-ti curata fata poti lua o bucata de vata imbibata in apa si te speli pe fata cu ea,e cel mai bine.Iar pentru cosuri, eu folosesc un baton de la oriflame verde cu care ma dau seara cu el pe fata(pe cosuri). Poti incerca produsele pentru uscarea cosurilor si de la avon, si acelea sunt bune. Sper ca te-am ajutat!happy

| ๓єllเครtคг a răspuns:

Da, eu folosesc de 2 ori pe zi! Iau sapun si-l intind cu o pensula pe fata si las ca o masca 5 minute. Este foarte bun si mie nu mi-a creat niciodata probleme!

| BereCuLamaie a răspuns:

Stiu ca e putin cam tarziu sa raspund la intrebarea ta. dar sa stii ca eu de ceva timp [cateva luni bune] ma spal cu sapun Dove pe fata. intr`adevar iti curata bine pielea si daca il folosesti cu regularitate, previne aparitia cosurilor! Sper ca ti-am fost de folos si acum. Spor!

| josephmic a răspuns:

Nu este adevarat sapunul dove nu usuca pielea...e cel mai bun sapun pe care l.am intalnit...si la altii a functionat si cu cosurile