| deea_1980 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca vi se pare ca folosesc produse care nu sunt pentru varsta mea, daca sunt prea multe si ce sa mai adaug daca este nevoie.Ma spal dimineata cu sapun Dove, dupa imi dau cu Clearasil pentru cosuri.Seara imi dau cu lotiune tonica Lara si cu Clearasil. Ziua poate imi mai dau cu apa termala. Vreau sa imi cumpar si plasturi pentru punctele negre sau gel pentru puncte negre, dar nu stiu nici unul bun.Intrebarile le-am pus primele.Mclove struck

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar ce vârstă ai?
Se poate folosi şi săpun Protex.
Mergi la farmacie şi cere ceva pentru tenul şi vârsta ta.
Pa, pa.

| Marii a răspuns:

Pai iti recomand sa nu dai bani pentru plasturi pentru puncte negre ca nu-s buni de nimic, la mine punctele negre dispar daca ma curat cu malai. Eu stiu ca sapunul nu este recomandat pentru fata. In rest, produsele sunt bune, iar cu apa termala te poti da si seara. happy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Daca nu sunt pentru varsta ta ar fi bine sa nu le mai folosesti. draga mea vara fa-ti mastii naturale de exemplu pentru puncte negre fa-ti masca cu zeama de la rosie dar nu aia cumparata daca ai bunici ceva la tara e buna rosia din gradina nu alea injectatewinking

| deea_1980 explică:

13 ani.Scuze ca am omis acest lucru foarte important.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei 13 ani ai tai sunt ok [produsele ], dar mai redu din aceste ritualuri ca nu este cazuwinking.