| Adryana98 a întrebat:

Eu am ochi caprui si vreau sa ii am verzi! Exista vreo metoda de schimbare a culorii ochilor? Stiu ca fiecare ochi sunt frumosi in felul lor, dar imi plac mai mult ochii verzi si cei albastrii! multumesc! funda!

Răspuns Câştigător
| AmandytaErhan a răspuns:

Nu exista pana cand asa ceva, iti poti cumpara lentile de vedere de ce culoare vrei dar trebuie sa ai grija cu ele si sa citesti atent instructiunile

1 răspuns:
| iloveusa a răspuns:

Lentile de contact colorate.dar ti le recomand doar la ocazii speciale, pentru ca sunt foaarte foarte greu de intretinut si incomode happy