| Neimp a întrebat:

Care vă plac mai mult, băieții cu ochi căprui, albaștrii sau verzi?

7 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Albastrii love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Căprui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-s albaștrii ăia

| wpetterssone a răspuns:

Cele mai frumoase culor de ochi sunt căprui și albaștrii. Eu am ochii albaștrii și deși e o culoare frumoasă nu prea atrag fete după mine. Adevărul este că nu mă sunt încă pregătit de a avea o relație.
Ochii albaștrii sunt rari la părul roșcat și mai deși la părul blond. Ochii căprui se întâlnesc la oamenii blonzi, roșcați și mai închis.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza

| anndreeaac1999 a răspuns:

Fetelor le plac ochii albaștri, dar se îndrăgostesc mereu de cei căprui laughing)