| LexieD a întrebat:

Ochi caprui/negri/albastrii sau verzi? ( care va plac cel mai mult)

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Albastrii si verzi la fete
caprui/negri la baieti

| neekole a răspuns:

Ochii negri. Si o sa iti zic si de ce. Ochii negri mi se par cei mai expresivi si pe langa asta sunt usor de citit. Crede-ma cand minte o persoana cu ochi negri iti dai seama.winking Funda?

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Verzi big grin

| Elvina a răspuns:

Albaștrii lui ochi și căpruii mei ochi AH!

| ralucaralucutza a răspuns:

Ochii caprui fura inima ori cuiwinkingwinkingwinking.[sa iubesti in lumea asta ochii caprui ca si aihappy mei ca sunt sensibili al iubirekiss si durerosi la despartire:crying]

| Niikismy a răspuns:

Asa cum am mai zis imi plac la nebunie ochii verzi, deoarece ascund mult mister, si cand ma uit adanc in ochii unei persoane vad acel verde intens care ma cucereste!-Asa am sa raman cu acest raspuns, imi plac foarte mult si cei albastri inchisi, si cei negrgi dar mai putin!
Ochii verzi deschisi! :X