| danielgabriel99 a întrebat:

Buna tpu.Sunt un baiat ce am parul cret,nu foarte cret,undeva intre cret si ondulat si ma intrebam cu l-am putea aranja.
Ori il indrept cu placa si-l dau pe spate,dar se mai increteste cand il dau cu gel/spuma/fixativ ca sa stea pe spate,dar poate aveti vreo rezolvare, pentru ca nu vreau sa tund prea mult din el
Ori il las asa si ma ajutati voi cu un stil aparte

Răspuns Câştigător
| PanaceuUniversal a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci la parul cret....decat cu placa sau cu foarfecul!

| danielgabriel99 explică (pentru PanaceuUniversal):

Pai asta-i fac il dau cu placa dar cand il dau cu ceara ca sa stea pe spate nu mai e asa de drept se increteste putin si nu arata asa bine.

2 răspunsuri:
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Indreapta-l bine cu placa si da un pic de fixativ si atat.