| GreenDayFanKarla a întrebat:

eu as dori sa cumpar un tricou cu Green Day si nu stiu de unde sa imi iau unul.Eu locuiesc in Timisoara, poate cineva sa imi spuna de unde sa imi iau un tricou si cam cat costa(aproximativ)?

Răspuns Câştigător
| 23partyboy a răspuns:

Mai bine iti cumperi un tricou simplu(negru) sau de care vrei si iti imprimi orice poza cu green day vrei, gasesti serviciul pe la malluri si te costa pana in 30 de lei

| GreenDayFanKarla explică (pentru 23partyboy):

Mersi pentru sfat! Cred ca ma sa merg la Mall Duminica asta.

1 răspuns: