| anonim_4396 a întrebat:

eu ma epilez cu aparatul de ras la zona intima dar in ultimul timp imi cresc mai multe fire de par sub piele si mi-au aparut si 2-3 cosuri mici micute, ce pot sa fac sa nu se mai intample asta?
nu vreau sa imi mai creasca par sub piele si nici un cos sau doua mici ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca să nu mai îţi crească fire de păr sub piele, trebuie să te epilezi în direcţia în care cresc firele.

5 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Foloseste ceara si dupa un balsam dupa epilat asa nu vei mai avea cosulete micibig grin

| babydolldeea a răspuns:

@lawe la 18 ani imbatranesc?

| babydolldeea a răspuns:

@lawe pai lawe daca la 18 ani imbatranesc atuncea la 30 de ani mor sau ce fac? laughing lol deocamdata ma 18 ani ma consider destul de tanara cand o sa am vreo 40 de ani atuncea o sa ma gandesc la faptul ca imbatranesc dar acum la 18 ani sunt in crestere

| lawe_3454 a răspuns:

Îmbătrânești.

| lawe_3454 a răspuns:

@babydolldeea Da. Sau la tine merg anii invers? damn.