| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Heeei.
Am mici probleme cu tenul.
De ceva timp mi-au aparut niste cosuri micute sub piele, iar dacă le storc rămâne pata rosie.
Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| xutza a răspuns:

Nu se mai storci! Cosurile se usuca si "cad". Foloseste ceai de musetel rece.

| MariaIoana15 a răspuns:

Sa mergi la dermatolog, sau la farmacie ca sa îți recomand ei ceva. Și sa încerci sa reduci consumul de alimente de producție animală, pentru ca ele provoacă cosuri. Am avut și eu, dar am mers la dermatolog, și ceva timp nu am mai mâncat produse de genul, și mi-au trecut.

| Anaasstasssssiaa explică (pentru MariaIoana15):

Iti multumesc. O sa incerc sfatul.