| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt bruneta si as vrea sa imi vopsesc parul cu nuantator de la trendy colors, culoare rosu rave. Credeti ca va iesi cat de cat culoare, sau doar niste reflexii care abia se vad? Oricum voi folosi ambele plicuri si voi lasa timpul maxim. In cazul in care asta e singura data cand folosesc, imi va deteriora parul?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Bubz a răspuns:

Si eu m-am facut cu vopsea de aiahappy eu am parul saten si m-am vopsit cu aceeasi nuanta. presupun ca il am mai deschis ca tine. vezi ca scrie pe plic ca daca vrei sa-ti iar culoare trebuie sa ai parul dela saten deschis-saten mediu - saten inchis...nu stiu ce o iasa la tine.ai parul brunet. app nu mai stiu cat e timpul akl dar eu stiu ca am stat 1h si vreo 15, 25 min cu ea in cap si nu am chelitlaughing imi incepuse filmul si nu puteam sa'l ratezhee hee nu stiu ce sa iti zic sigur. oricum bafta:X

2 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

La oricine nu ii va face prea bine acea vopsea ca e chimica dar nu o sa mori laughing.Ai grija totusi daca ai un par mai slabut nu il lasa prea mult cu vopseaua pe cap.Si de rezultat? O sa fi bruneta cu ''suvite'' roscate, for fi ca niste unde, nu vei foarte roscata.Insa daca folosesti ambele plicuri se vor vedea mai bine!winking. Bft!

| PufiCiufi a răspuns:

Nu te vopsi rosie in cap! Nu o sa se duca rosul nici dacal vopsesti brunet de 10 ori. Rosul se duce doar daca iti decolorezii parul sau daca te tunzi crede-ma ca am vazut destule pe la saloane. Bafta!