| ClauA17 a întrebat:

Ar putea sa imi spuna cineva care a folosit nuantator rosu rave de la trendy colors cum a iesit pe par sau sa imi trimita o poza? va rog. multumesc

6 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Avand in vedere ca eram blonda a iesit foarte roscat. Dupa vreo 3 sapt s-a decolorat si a iesit un fel de portocaliu. Inainte sa fiu blonda m-am facut si pe parul meu (saten deschis)si a iesit un roscat foarte inchis dar se observa happy
Ce culoare ai acum?

| ClauA17 explică (pentru Sოﺁℓε):

Saten mai inchis.

| ClauA17 explică (pentru Sოﺁℓε):

Nu ti-a iesit un fel de aramiu cum arata pe cutie?

| Printzess a răspuns:

Sincer eu nu te-as sfatui sa incerci nuantator rosu, pentru ca eu m-am facut cu rosu rave si am fost nevoita imediat sa ma vopsesc pentru ca aveam parul ca de foc in cap

| ClauA17 explică (pentru Printzess):

Dar ce culoare aveai la parul natural?

| Sოﺁℓε a răspuns (pentru ClauA17):

Saten deschis aveam.