| anonim_4396 a întrebat:

exista trucuri care iti fac parul sa creasca mai repede?

11 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Taie-ti varfurile periodic. Cam o data pe luna.

| Sara2 a răspuns:

Ulei de ricin zic unii, noh eu nu cred dupa parerea mea nu exista ar fi fost in magaziine farmacii toate fetele care vor parul mai lung ar stii

| adinescu a răspuns:

Spalate in fiecare zi p cap. mie i-mi creste prea repede si fac la bani la frizerielaughing

| sorin a răspuns:

Uda-l

| anutza13 a răspuns:

Dapzhappytaie-ti varfurile cat mai des, astfel nu vei avea varfuri tocite si iti va creste si mai repede.winking

| liliana83 a răspuns:

Kittyalexandra pot sa stiu si eu de ce sa-mi tai varful parului in fiecare luna? nu cumva are si o radacina? normal ca trebuie sa-l mai indrepti o data la 2-3 luni dar conteaza foarte mult spalatul lui si samponul care il folosesti. incearca Vichy si nu vei regreta, pentru un par frumos si fara matreaza. are tot ce vrei. sper sa-ti fie de folos.

| alabala_4392 a răspuns:

Viteza de crestere a parului este determinata genetic. Nu iti va creste mai repede sau mai des daca il tunzi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uleiul de ricin, il gasesti in magazine de tip Kaufland, Carrefour, etc. Costa cam 3, 50 lei sticluta (35.000lei vechi). Daca ai parul scurt iti ajunge pentru doua aplicari!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... uleiul de masline

| alina_7783 a răspuns:

Nu! sac!

| Corina_Ana_1998 a răspuns:

Da.DACA esti fata prindeti parul sus coc, daca esti baiat piaptanal in sus