| RedNose a întrebat:

Exista vreo fata pe aici care si-a facut depilare definitiva?
Daca da:
1. Cate sedinte ati facut pana ati scapat de par?
2. Ce trebuie sa faceti inainte de prima sedinta?
3. Ati simtit ceva in timpul sedintelor?
4. Ce v-au spus persoana care v-a facut sedinta in legatura cu timpul pana va creste iar parul?

(Daca ati facut de mult:
5. Cati ani au trecut de atunci?)

Multumesc! dau funda!

2 răspunsuri:
| Anonimaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna! Incearca sa nu iti faci epilarea definitiva, nu stiu daca exista[imi pare rau] dar priveste-te in oglinda si pune-ti intrebarea "De ce sa ma epilez definitiv?" Si raspunde singura happy PArul este total normal sa apara ce trebuie sa epilezi sunt zonele intime, subratul, picioarele happy Etc asta stii si tu :* bafta Simte-te frumoasa happy
Nu stiu daca te-am cu raspunsul meu dar... gandeste pozitiv :*

| RedNose explică (pentru Anonimaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Parul e inestetic si mult,mai ales ca sunt si bruneta... daca aleg calea cea mai usoara si rapida de epilat-lama-imi creste par mult mai mult, creste des, negru, firul e foarte gros si am pielea mai sensibila si ma irit, daca aleg ceara sau aparatul de epilat dureaza mai mult epilatul si la 2-3 sapt trebuie sa ma fac iar, plus ca in unele zone nu suport sa ma fac(axila, pubian si de la genunchi in sus). Asa ca daca imi fac epilare definitiva, cativa ani nu am treaba. Oricum multumesc pentru raspuns.