| Ted666 a întrebat:

As dori daca se poate, parerea voastra in legatura cu firma se7en.Vreau sa imi cumpar o pereche de tenisi de tip Converse dar nu stiu ce sa cred despre firma respectiva[se7en].Am cautat si pe internet si nu prea am gasit.Probabil nu am cautat unde trebuie.Va rog sa ma ajutati. puppy dog eyes

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Skc a răspuns:

Am mai vazut si arata chiar tare!

| razvanaaddasasas a răspuns:

Converse este o firma care lucreaza frumos. Si eu am o pereche. De rezistenti nu stiu sa iti spun daca sunt dar sult la moa si toti ii poarta.