| pisica90 a întrebat:

Buna fetele! Ati cumpărat de pe magazinul House sau Cropp, cum vi se par? sunt de incredere? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Anonim8283773 a răspuns:

Daa,sunt peste așteptările pe care le ai, atât de la house cât și de la cropp, recomand!

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Au magazine si in mall-uri de foarte multi ani. Sunt ca si hm de exemplu. Da, sunt de incredere.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce sa fie de incredere, firma sau produsele vandute de ei?

| pisica90 explică (pentru Violleta2022):

Produsele,as vrea sa imi iau niste blugi mom si nu stiu daca o sa fie ca pe site

| Violleta2022 a răspuns (pentru pisica90):

Si ce treaba are "incredrea" site-ului cu masurile tale, sau cu posibilitatea ca modelul respectiv sa nu-ti stea bine sau sa nu-ti vina masura?
Pozele de pe site nu se potrivec la toate tipurile de corp si la toate masurile declarate acolo.

| pisica90 explică (pentru Violleta2022):

De ce esti atat de crizata?

| Violleta2022 a răspuns (pentru pisica90):

Crizata nu am de ce sa fiu, dar incerc sa inteleg ce vrei sa spui, ca nu face nici un sens formularea ta!