| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetele!
Ce vopsea este mai buna Garnier Color and Shine sau Palette color and gloss?
Care da luciu si nu strica parul, tinad cont ca ambele sunt semi-permanente?! Nuanta pe care vreau s-o folsesc e negru albastrui. Multumesc gagici! :*

6 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Eu m-am facut cu Palette Color and Gloss acum o luna. Inca se mai vede ceva avand in vedere ca tine cam 10 spalari. Confera si luciu parului, insa, problema mea a fost ca nu prea a iesit culoare de pe cutie. Era intr-adevar mai dechisa cu doua nuante decat parul meu, dar...nu prea aducea cu culoarea de pe cutie.
Cu vopsea semipermanemta de la Garnier nu m-am facut niciodata, insa m-am facut cu cea permanenta si nu prea e ceva de capul ei. Nu da luciu parului si il mai si arde foarte tare.

| Innovation a răspuns:

Pai amandoua sunt bune dar eu prefer sa aleg Garnier Color and Shine.

| GabiiHaș a răspuns:

Pai sunt f. bune amandoua!

trebuie sa eviti Palette gloss ca ala era mama sa o pateasca ca,stii cum se verifica, nu?
dai un pic de vopsea pe brat.

no, si nu zici ca daca nu testa ii cadea parul?

deci ar fi bine sa cumperi amandoua si...sa le testezi

pa gagico! laughing

| Beckyyy a răspuns:

Cel fara amidon, de la ala iti va cadea parul in cativa ani.

| andreea47 a răspuns:

Palette color and gloss, o utilizez de ceva vreme si sunt foarte multumita.

| Chiritescu_Roxana_1997 a răspuns:

Garnier Color