| Ceriik a întrebat:

Ce vopsea semi-permanenta sa aleg intre Garnier Color and Shine, Palete Color and Gloss sau Syoss, sau alte propuneri de la voi, dar sa nu coste prea mult si sa nu-mi strice parul mult, aducandu-i si stralucire. Eu acum sunt un blond inchis si vreau sa ma fac saten inchis.

Răspuns Câştigător
| Bernoullie a răspuns:

Palete Color and Gloss ti-l recomand. Nu strica parul si ti-l face moale si lucios.

1 răspuns:
| ada_2840 a răspuns:

Buna! parerea mea ca cea mai buna dintre cele mentionate mai sus este Garnier Color and Shine.succes!