| adee_8962 a întrebat:

Buna fetele:* Dau funditabig grin
Am parul saten inchiss spre brunetzel. asa.big grin Si vreau sa il mai inchid la culoare... Ce tratamente cunoasteti? Naturale vreau.adica ceva facut acasa. Din propria voastra experienta stiti ceva de genu`? Am auzit ca incizia de cafea ar fi buna. asa e?
Help va rog. sad

4 răspunsuri:
| Liuuu a răspuns:

Ulei de masline si da incizia de cafea happy am si eu tot aceeasi culoare la par ca tine dar nu stiu de ce doresti sa ti-l inchizi pentru. ca e foarte frumos. In plus ai si o reflexie de saten inchis-deschis in soare happy

| ramona_6109 a răspuns:

Frunzele de nuc, castan, urzica sau ceaiul negru. Pentru o culoare mai inchisa a parului poti folosi un decoct din frunzele de mai sus, la alegere, cu care sa-ti clatesti parul dupa ce l-ai spalat. La fel si in cazul ceaiului negru, la ultima clatire se poate folosi o infuzie din acesta. Sper ca te-am ajutat.

| kitty9939 a răspuns:

Foloseste klorane, un sampon, care este pe categorii. alege-l pe cel pentru par inchis

| blue0muffin a răspuns:

Salutbig grin
prepari un ceai din frunze de nuc ...inchide parul la culoare
am incercat si eu... aveam parul saten si acum este negru love struck