| BiancaDenisa a întrebat:

Buna fetele! Eu, azi m-am tuns singura acasa... m-am tuns mai drep la varfuri iar de la parul pana la fund am ajuns cu el pana la mijloc.Sunt multumita de ce a iesit si mai fac si maine operatiunea pentru. ca vreau putin mai scurt.Intrebarea este:voi v-ati tuns vreodata singure?

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Frate nu aveti bani sa va duceti la frizerie sa va faca cum trebuie...

| negru30 a răspuns:

Da cd eram mai mic - ma apucam sa-mi fac freza ha ha ha

| BiancaDenisa explică:

Ok,dar de ce ati facut cest lucru, cum v-ati tuns?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,de la lung la scurthee hee

| anotimp2 a răspuns:

Da, chiar cu o zi inainte de majorat.happy De fapt seara- breton+ scurtare lungimewinking. Si a iesit super happy

| Mariuta000 a răspuns:

Pf, o singură dată, și am regretat laughing. A trebuit să îmi scurtez foarte mult părul ca să îmi stea