| سشغع_ظشیشب_1994 a întrebat:

Buna, vin si eu cu o intrebare. Am parul putin mai jos de umeri, si as vrea sa stiu cat mi-ar creste pana la anul in aprilie. Parul meu a trecut printr-o decolorare si l-am tuns l-am avut pana la fund. Folosesc Samponul Botanic Therappy pentru varfuri despicate si uleiuri tot pentru varfuri despicate. Daca stiti cat ar putea creste pana la anul luna 4, funda

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Parul creste in medie cu 1-1.5cm pe luna. Pana la anul in luna aprilie mai sunt 9 luni, asta inseamna ca parul tau va creste cu 9-13.5cm.