| adee_8962 a întrebat:

Buna fetelee! :* Voi folositi vreo masca sau vreun tratament ca sa va creasca parul mai repede?

9 răspunsuri:
| TipaSecsiii88 a răspuns:

Buna! POi in nainte da dar dupa o luna (in care l-am folosit)parul incepuse sa imi creasca putin dar problema e ca era ft ft des, te sfatuiesc sa nu folosesti nimic de acest gen happy

| tarancamelia a răspuns:

Buna! eu am vazut la tv o reclama la un sampon nivea long repair.cred ca e bun...si zice ca il ajuta sa creasca.deci...fundita?smug

| tarancamelia a răspuns:

Aaa,am uitat... uite si site-ul : http://www.nivea.ro/......pon.BAFTA!

| kiddo_2170 a răspuns:

Am incercat ulei de ricin
E ieftin si se spune ca ajuta la cresterea paruluiwinking

| biu_9628 a răspuns:

Nu eu nu folosesc dar te sfatuiesc sa nu folosesti nici tu am o prietena care a folosit si i s-a decolorat parul

| CoffeeTIME a răspuns:

Da

| lore22 a răspuns:

Salut.Eu am folosit o masca cu ulei de ricin, vitamina A, ou.Nu pot sa zic ca mi-a crescut mai repede dar iti lasa parul foarte usor si matasos. Poate te va ajuta si pe tine.

| HeloKity a răspuns:

Eu imi dau de 3 ori pe saptamana cu ulei de ricin.Este foarte bun pentru cresterea parului, intarirea unghiilor si cresterea genelor.Mai stiu ca dupa ce te speli pe cap sa te dai cu iaurt pentru ca iti face parul mai moale, dar sa iti cumpri ulei de ricin pentru ca este foarte bun si se gaseste la plafar sau la farmacie. Sper ca te-am ajutat.

| SlendeR a răspuns:

De ce? Esti cheala? laughing