| ellutza a întrebat:

Buna fetelor! Am si eu in intrebare si nevoie de un sfat. Folosesc de cativa ani fond de ten baton 3in1 de la Max Factor. Este foarte foarte bun, acopera perfect imperfectiunile dar as dori sa incer altceva la fel de bun deoarece simt ca tenul meu nu mai reactoneaza bine la acest produs. Am nevoie de ceva care sa acopere foarte bine cearcanele si imperfectiunilile ceea ce majoritatea acestor produse nu o fac cum ar fi cele lichide. Stiti cumva vreun prosus asemanator celui de la MF? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa tratezi cauza, nu efectul, incearca sa mergi la undermatolog sa descopere cauzele cearcanelor si sa tratezi problema, incearca crema de ochi elmiplant impotriva cearcanelor, masca cu gel tinuta la frigider.eu te-as sfatui sa ncerci un concealer lichid, au si la oriflame, si pe deasupra un fodn de ten cu acoperire mare, pentru mai multe informatii despre produse cosmetice, frumusete, review-uri si produse de machiaj, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

2 răspunsuri:
| Diva a răspuns:

Daca esti multumita de Max factor iti sugerezi sa nu-l schimbi doar de dragul de-al schimba. Un fond te ten potrivit cu testura si culoarea pielii tale poate fi greu de gasit.Bafta

| dynasmile21 a răspuns:

Buna big grin eu folosesc un fond de ten foarte bun de la firma la roche-posay, gasesti fondul de ten la sensiblu. alegi in functie de tipul tenului tau: gras, uscat etc. acopera foarte bine, uniformizeaza culoarea tenului si nu incarca. succes >big grin