| evelynne a întrebat:

Buna fetelor!:* Am si eu o intrebare: cum as putea sa-mi fac parul asa?(este pana la umeri):-s ceva idei ca nu stiu...

http://elady.ro/showphoto/articole/3coafurifrizuridecrac iunsirevelion.jpg

7 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Iti pui parul pe bigudiuri mari, pentru volum.

| loricel a răspuns:

Pune`l pe bigudiuri mari sau onduleaza in interior cu placa.

| aaaa12345 a răspuns:

Ai ondulator? Daca da poti sa faci firile mai mici dar nu prea ti-as sugera. funda?

Pa, pa!

| KriSt3n a răspuns:

Poti sa. l ondulezi cu placa sau ondulator...de ce nu si cu bigudiuri.
Iar dupa aceea da. ti cu niste fixativ...si aranjeaza. l gen poza aia.

| BlugiStramti a răspuns:

Paiti-l ondolez un pic

| LoveYou2013 a răspuns:

Da ai putea daca spui tu ca ai parul pana la umeri eu cred ca ti-ar sta bine