| laura23 a întrebat:

Fetelor voi cum va prindeti parul la scoala? Eu am parul pana la umeri si e un pic cret si des. Nu mai stiu cum sa-l mai prind. Aveti ceva idei?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| CatalinaMarina a răspuns:

Eu il las desprins si imi prind bretonul cu un clestisor sau il las tot desprins si imi pun diadema sau il prind intr-o coada impletita.Parul meu este drepbig grin

| BiuLR a răspuns:

Pti sa iti prinzi doar bretonul...Sau poti sa ti-l prinzi intr-o coada...

| mename oana a răspuns:

Te ajuta stii sa-ti faci? :X

| jumbO a răspuns:

La fel sunt si eu in situatia ta. si al meu nu e un pic cret. este f0arte cret! [ in 2 codite [.]
ti-l lasi pe spate si iti faci un bretonas.
o c0ada susss [. aproape in varful capului dar nici chiar f0arteee sus pentru ca ti s-ar putea vedea urat big grin]
impletit inntr-o codita sau.

0 c0ada norrmala happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey asa il am si eu dar chiar nu stiu cu sal mil prind

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera nici ew nu stiu cum sa-l prind

| ella8212 a răspuns:

Pey sunt fel de fel de chestii... uita-te pe net. Ti-l poti indrepta, tapa, bucla, increti, crepona... Ii poti face ce vrei tu.Cu niste idei bune, un piepten, o placa/ondulator, si putin fixativ/spuma de par.