| Zambilicii12 a întrebat:

Această întrebare este mai mult pentru fete.
Fetelor, mi-ați putea niște idei cum să mă îmbrac și să-mi fac părul?
Chiar nu mai știu.

1 răspuns:
| Borz_Romina_1990 a răspuns:

Pai,depinde de ocazie laughing De exemplu daca nu mai stii cum sa te imbraci la scoala,poti sa creezi noi tinute. Gen,dintr-o tinuta iti ei jeansi,din alta tinuta iti ei un tricou care merge bine cu jeansi o camsa care o lasi descheiata si care se asorteaza,si o pereche de ce vrei tu dar sa mearga bine happy Mie imi place foarte mult sa merg pe casual si putin elegant,de obicei imi iau o pereche de sneakers in picioare, o pereche de jeansi, un maiou sau un tricou si geaca de piele si mai adaug cateva bratari, un lant mai gros si e perfect. Iar la par, poti incerca o gramada de feluri noi de a-ti-l face, de exemplu la tinuta de scoala ce am spus mai sus poti sa iti prinzi parul intr-un coc dezordonat sa iti legi o esarfa ca o banderola si arati foarte bine, sau poti sa te uiti pe youtube la tot feluri de coafuri simple de facut pentru diferite ocazi. Sper ca te-am ajutat happy Pup :*