| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor am parul pana la umeri drept.Ce idei de frizuri aveti?

12 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Tunde-te filat cu breton pe o parte sau fa-ti o tunsoare cu gherute:
http://4.bp.blogspot.com/......unsori.jpg

| AndreeeexD a răspuns:

Poti sa-ti aci scara la par. sau bob. depinde si ce gusturi ai.

| ღღMirciuL0wღღ a răspuns:

Intreaba`ma p minelaughing

| AngelOfNight a răspuns:

Depinde acum si de forma fetei... daca esti mai "rotunda " iti recomand sa iti mai tai din varfuri si sa ti-l filezi... daca ai fata abisnuita, ti-as recomnda un bob, poate unul mai lung, cu breton pe o parte happy

| Al3csandruta a răspuns:

Eu m-am tuns ieri si il am acum cam ca tine, imi trce putin de umeri.inainte imie era pana la fund si am culoarea lui anca din pariu cu viata doar ca putin mai deschis.ai putea sa iti faci un breton pe o parte daca ai fata abisnuita sau daca ai fata rotunda cum o am eu ai putea sa iti faci parul in scara(forma de V)sa il tunzi atat cat sa iti ajunga daca vrei sa il prinzi in coada.
fundita?

| deyutza_6928 a răspuns:

Poti sa-l filezi daca vrei.

| maryah a răspuns:

Pai ...sunt f multe dar ai putea sa il tunzi in scari si inghierute in fata si in forma de V...eu asa sunt tunsa si am parul ca tine si imi sta nemaipomenit:X

| vladutzu97 a răspuns:

Poti sa te tunzi cheală. laughing

| alexandra0000009 a răspuns (pentru vladutzu97):

Esti foarte amuzant.Trebuia sa si demonstrezi asta intr-un fel

| vladutzu97 a răspuns (pentru alexandra0000009):

Deci nu imi dai funda?

| alexandra0000009 a răspuns (pentru vladutzu97):

Acu faci misto de mine? daca vii cu idei bune ma mai gandesc...

| dederutza a răspuns:

Bob,sau cu breton, sau intr-o parte mai lung intr-o parte mai lunghappy