| InesIlinca90 a întrebat:

Buna fetelor! Am si eu o intrebare. Cum e prima data cand va epilati cu ceara? Vreau si eu sa fac chestia asta,dar imi e frica, crezand ca doare tare.Cum e bine prima data : la salon sau sa imi iau benzi?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Calynus a răspuns:

Nu sunt fata dar sfatul meu e sa te duci la salon big grin si nu doare te gadila mai mult din cate mi-a explicat mie o fata funda?laughing

| InesIlinca90 explică (pentru Calynus):

Hai ca imi placelaughing)) acum, depinde daca fata aia a fost prima data la epilat cu ceara..ca dupa prima tura, nu te mai doare asa tarepuppy dog eyes