| skriil a întrebat:

Buna fetelor! Cati bani alocati shoppingului de obicei? Cheltuitoare? Cum ar trebui sa fie bugetului unei fete in general

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu sunt prea cheltuitoare. Însă, dacă e vorba să fac cadouri...oh, iubesc shopping-ul. Aici sunt generoasă, fiindcă chiar imi place să fac cadouri, îmi place să dăruiesc...

| loveisfreedom a răspuns:

La mine e mai bine ca mama imi trimite din Italia(are gusturi foarte bune) deci eu imi cumpar foarte putin din tara.pe luna ar fi 200 lei maxim, mai mult pe papuci. bugetul ar trebui sa nu depaseasca 1000 pe sezon, sunt unele haine ieftine si mult mai dragute decat cele scumpe.

| OLumeDeVise a răspuns:

Eu una cheltuiesc în jur de 500-1000 lei pe sezon... Eu cred că bugetul unei fete nu ar trebuie să fie foarte mare, pentru că mai bine porți niște haine drăguțe și nu exagerat de scumpe, decât niște haine "pompoase" cu prețuri pe măsură.