| skriil a întrebat:

Hey fetelor! cati bani cheltuiti de obicei pe produsele cosmetice si de makeup si pe parfumuri? Lunar? Funda.( ps:sunt curioasalaughing

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu depășesc 100 ron, este regim de criză!
Pa, pa.

| positivity a răspuns:

0 lei.

| h3r a răspuns:

Daca ar banii ar sta pe garduri, mda... as cheltui destul.
Insa, imi cumpar mereu din timp si imi ajung vreo 3 luni.
Cu parfumurile nu am treaba, am destule.
Cel mai des imi cumpar un creion sau sau un ruj.
Oricum, ma incadrez in 50 de lei maxim.

Take care.

| AndyLavy a răspuns:

Niciun ban. le primesc cadou laughing

| AndyLavy a răspuns:

De machiat nu ma machiez, deci raman doar produsele de ingrijire si parfumurile.Iar parfumuri nu imi iau chiar in fiecare luna.

| babypowder87 a răspuns:

In jur de 100lei, dar nu lunar, pentru ca de multe ori mai primesc cosmeticehappy

| Vallerie a răspuns:

Nu ma machiez...Imi ramin doar gelurile pentru fata, deci undeva 150 de lei

| naty696 a răspuns:

Pai, cam in jur de 150 lei -200 lei :d cam asa...

| PataCosmina a răspuns:

Peste 100 de lei...

| papagarita a răspuns:

Buna! Eu nu cheltuiesc deloc pe machiaje. Poate foarte rar. Sa stii ca unele machiaje pot sa-ti faca rau.