| adrianatpu12 a întrebat:

Fetelor, credeti ca crema deepilatoare este buna la epilare? Ma refer la calitate.Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema depilatoare e bune, doar ca parul iti creste cam repedestraight face si mai des. Cel putin, mie asa mi s-a intamplat.
Eu zic sa folosesti ceara (este dureros, dar rezultatele sunt foarte bune... timp de aproape o luna. Parul creste si mai rar) sau epilatorul (are acelasi rezultat ca si ceara)happy
Bafta!

3 răspunsuri:
| iShadowz a răspuns:

Depinde de crema.
Sunt unele foarte eficiente, iar altele nu te ajuta mai deloc.
Am patit-o de multe ori, trebuie sa fii atenta la ce cumperi.

| DiaVp a răspuns:

Foarte multe nu-si fac efectul, si iti mai provoaca(unele) o iritatie de o ti minte.