| ZeePinkStar a întrebat:

Buna fetelor :) Cu ce as putea purta ghetele astea?
http://www.superpantofi.ro/ghete-bej-primavera-3326
Mercii:)

Răspuns Câştigător
| Diana9966 a răspuns:

Bunahappy. Le-ai putea purta co o rochita inflorata si o geaca de blugi. sper ca te-am ajutat happy

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sint urîti, par de baberolling on the floor

| ZeePinkStar explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu prea vad ce relevanta are raspunsul tau. Am intrebat altceva, nu te mai baga in seama big grin si se scrie "sunt" si "urati".

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ZeePinkStar):

Bine doamnă profesoarărolling on the floor

| ZeePinkStar explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu mi se pare amuzant big grin

| Gabriela-Mihaela_Văscu_1996 a răspuns:

Cu o rochita frumoasa si o geaca de blugi sau piele, cu colanti bluza si o vesta, blugi tricou si geaca de piele, pantaloni scurti de blugi sau piele tricou si vesta...

| Diana9966 a răspuns:

Bunahappy. Le-ai putea purta cu o rochita inflorata si cu o geaca de blugi.