| Kalla a întrebat:

Buna fetelor! De maine (1 iunie) incep dieta daneza de 13 zile.Voi ati incercat-o? Cum a fost? Cat ati slabit in aceste 13 zile? Funda raspunsului cu cele mai multe amanunte! :* :* :*

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci (nu există diete minune), combină corect alimentele și practică un sport de masă/exerciții fizice zilnice pentru arderea caloriilor.
Nu uita de hidratare, pune o jumătate de lămâie într-un litru de apă fiartă, bei mai cald (nu fierbinte), ajută la accelerarea metabolismului.
Pa, pa.

| Kalla explică (pentru Legiuitoarea):

Dieta aceasta este pentru schimbarea metabolismului.Am vorbit cu niste fete care au tinut dieta asta si ramai cu aceiasi greutate pentru doi ani fara sa te ingrasi! Dieta asta este miraculoasa, foarta multa lume a tinut-o si a slabit foarte mult si bine fara efectul Yo-Yo.

| Roxana_1758 a răspuns:

Heii Kalla, ai reusit sa slabesti? Vreau sa ma apuc si eu de maine si ma gandeam ca poate imi poti zice tu cum a mers?

| Kalla explică (pentru Roxana_1758):

S-au vazut rezultate de la a incea zi.O recomand chiar foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa dietele,ca nu sunt bune pentru organism.
Scoate din alimentatie prajelile, grasimile, dulciurile, bauturile acidulate, alimenteaza-te cat mai sanatos si multa miscare zilnic.
Te pup!

| Kalla explică (pentru anonim_4396):

Iti spun ca dieta asta este uluitoare si ajuta la schimbarea metabolismului! Toti medicii o recomanda.Cu dieta asta nu mai pui pe tine nici un gram timp de 2 ani! A incercat-o verisoara mea acum 7 luni si in aceste 13 zile a slabit aproape 10 kg si nu s-a mai ingrasat de atunci!

| Bella4444 a răspuns:

Buna! Astazi m-am apucat si eu de dieta daneza, vreau sa te intrebi tu cat ai slabir cu ea? A avut intr-adevar efect?