| OwlMyGod a întrebat:

Buna fetelor de pe TPU!
Vreau sa imi decolorez cateva suvite de par.
Vreau un decolorator de par foarte bun. Si o vopsea. Nu m-am mai vopsit pana acum, deci habar n-am ce e bun si ce rezista.
Vreau sa fac suvitele rosii, si vreau o culoare care chiar sa reziste si sa nu se decoloreze

Răspuns Câştigător
| Hαppiηеss a răspuns:

Deci sa inteleg ca ai un par natural, nu ai mentionat culoarea dar totusi fiind natural nu ai nevoie de un decolorant foarte tare, iti poti lua un decobez stai doar 5 minunte cu el si decoloreaza imediat este foarte bun. Pentru vopsit ti-as putea recomanda syoss este destul de rezistenta. Sper ca te-am ajutat! :*

| OwlMyGod explică (pentru Hαppiηеss):

Am parul castaniu inchis...

| Hαppiηеss a răspuns (pentru OwlMyGod):

Bun, oricum decobezul decoloreaza orice fel de par natural si nu numai..incearca!

| OwlMyGod explică (pentru Hαppiηеss):

Dar vopselele de la syoss curg? adica, am auzit ca dupa fiecare spalare se duce vopseaua... si mai ramane si pe corp... asa am auzit big grin

| Hαppiηеss a răspuns (pentru OwlMyGod):

Orice vopsea se duce la spalare pana si aia profesionala de la salon, dar nu ramane pe corp.

| OwlMyGod explică (pentru Hαppiηеss):

Ok, Multumesc!

| KaterinaРомановский a răspuns (pentru OwlMyGod):

Cea mai bună vopsea profesională care ține foarte mult pe păr și iese exact ca în catalog este cea de la BES! Și este in jur de 25 ron tubul!

| OwlMyGod explică (pentru KaterinaРомановский):

Imi poti da un link cu aceasta vopsea, de preferat rosu?

| KaterinaРомановский a răspuns (pentru OwlMyGod):

Intri pe www.beautyromania.ro și găsești acolo toată gama lor de produse, inclusiv cataloage. Nu apare culoare pe cutie ca la vopseaua din comerț.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Wellaton sau l'oreal