| Yosifica a întrebat:

am parul saten deschis, am auzit ca daca pui frunze de nuc la fiert se inchide la culoare, as vrea sa-l am saten inchis credeti ca merge? a`ti incercat?

5 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Am incercat, dar doar o singura data. Deci. nu s-a inchis deloc.
E cam multa bataie de cap la fiecare spalare sa faci infuzie de-aia, mai mult se mozoleste cada si oala decat parul.

| dragonladyflame a răspuns:

Da.eu am folosit si te anunt cu bucurie ca din blonda am devenit bruneta happy trebuie sa folosesti seva timp, la fiecare spalare. dupa parerea mea nu sonteaza cate frunze, sa se faca apa maro asta conteaza.de altfel musetelul face parul blond daca nu stiai happy bafta

| Yosifica explică (pentru dragonladyflame):

Dar dupa cat timp ti s-a schimbat culoarea?

| dragonladyflame a răspuns (pentru Yosifica):

Well prima data cand am facut tratamentul eram mai mica si nu mai stiu cat timp l-am facut dar vreo 6 luni tot l-am facut.recent l-am inceput din nou si merge bine. oricum nu te astepta sa se inchida peste noapte happy

| inlovewiththerainbow a răspuns:

Folosește cam 20 de frunze/1 litru de apa, fierbi ceaiul, lași la răcit, strecori, clătește părul apoi îl usuci. Simplu, și sănătos.