| zuzyy a întrebat:

Buna fetelor eu am parul ondulat natural. Problema e ca sunt tunsa scurt(pana la umeri ) in scari si asimetric, iar eu de obicei il indrept cu placa. Dar acu ca vin si ploi si vanturi nu o sa-mi mai tina. Stiti vreun ficsativ sau vreo spuma de par buna?

Răspuns Câştigător
| AlexandraHNY a răspuns:

Foloseste Syoss Crema. o gasesti in carrefour. e cea mai buna si chiar tine

2 răspunsuri:
| LexieD a răspuns:

Mai bine sa nu te mai faci zilnic cu placa pentru ca este o mare prostie si iti distrugi firul de par
Incearca Syoss crema sau spuma sau gelul de la Nivea

| PaNdIsPaN a răspuns:

salut zuzyy happy sfatul meu ar fi sa nu mai folosesti placa asa de des pentru iti despici parul,el isi pierde stralucire, se arde, e.t.c. incearca Syoss Crema happy:* de la carrefour happy