| Inela a întrebat:

Buna fetelor! happy Eu pina acum am avut breton (drept) si am hotarit sa mi-l las sa creasca. Vreau sa creasca cit mai repede. ce sa fac sa-mi creasca mai repede parul? ceva natural si simplu de facut acasa.

2 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Sper..anta zilei de maine. Si daca nu-ti place esenta aia de sperm... ograma, rade-te in cap, nimeni nu observawinking! Fundaaa :X :* >,>

| dragos9234 a răspuns:

Buna fata! Prinde-l in coada, am auzit ca iti creste mai repede.