| didi_7753 a întrebat:

Buna fetelor, va rog frumos sa ma ajutati si pe mine cu cateva raspunsuri, peste 1 luna o sa fiu nasa, am rochita mov inchis, simpla, putin in clos, are un snur care se leaga pe gat, imbraca din decolteu (asta inseamna ca ideea de a pune ceva la gat, cade), ce culoare sa-mi cumpar pantofii, poseta si buchetul de nasa, va multumesc din suflet, didi

Răspuns Câştigător
| luna a răspuns:

In nici un caz mov, negrii sau rosii.Deci merge bine un pantof alb sau argintii. Poseta la fel cu pantofii. Buchetul ar fi ideal sa il faci multicolor. Un lila imbinat cu alb, roz, verde si cativa stropi de argintiu. Distractie placuta

5 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Iate dupa raspunsul dat de lunahappy

| luna a răspuns:

Buggy, se vede ca nu ai nici in clin nici in maneca cu eleganta.Cum sa mearga aceeasi culoare ca si rochia? Sunt stupefiata de raspunsul tau(inteleg ca esti femeie). Da, la o tinuta neagra, alba, aurie, argintie. dar la mov...

| LLLLLLLL a răspuns:

Eu iti recomand o pereche de pantofi negri, simpli, si un plic negru.

| Buggy a răspuns:

Tot mov ca rochia.

| Buggy a răspuns:

Ce prostii a spus si luna! Merge bine cu ceva de aceeasi culoare sa apropiata.