| d33dee a întrebat:

Fetelor va rog recomandati-mi si mie un eyeliner negru bun si care sa fie la un pret decent.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bondarel99 a răspuns:

Doar pentru ca gasesti produse AVON la tot pasul nu inseamna ca sunt cele mai bune.A aparut de curand o firma Essence in tara, gasesti standuri prin Bucuresti sau poti sa comanzi de pe net.Am inceput sa-mi iau produse de acolo si sunt intr-adevar cele mai bune si ieftine, deci iti recomand sa cauti un eyeliner la Essence. Daca te uiti si pe diferite bloguri o sa vezi ca toate fetele lauda produsele de acolo.Sunt o multime de alte firme cu produse bune, dar eu iti spun ce mi-a placut mie.

| kitten95 a răspuns:

Toate cele de la avon sunt bune. alea de la color trends sunt bune si nu costa mai mult de 10 lei. si au si un capat colorat. funda?big grin

| d33dee explică:

Nu sunt sigura ca vreau sa incerc.Pe mine produsele Avon nu m-au multumit.Va multumesc de raspunsuri.Alte sugestii?big grin