| lavynika a întrebat:

Buna fetelor. Voi ce stil vestimentar abordati si de ce? Eu abordez stilul mai feminin deoarece consider ca asa este normal sa se imbrace o fata. Funda pentru cele ma interesante argumente:*

Răspuns Câştigător
| Denisa a răspuns:

Si mie imi place stilul elegant si feminin. Suntem fete/femei si trebuie sa ne purtam ca atare. Imi plac tocurile, rochitele, blugii skiny, accesoriile, tot ce e feminin. De ce sa fim femei/fete si sa ne imbracam ca baietii/barbatii?straight face Nu ii vad rostul. Hainele clar fac omul, nu interiorul dar cel putin aspectul fizic il imbunatatesc considerabil...sau il strica. Hainele elegante sunt frumoase si feminine si imbracata asa sigur atragi atentia mai tare decat cu o pereche de adidasi si un hanorac.

5 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Datorita serviciului ma imbrac mai mult office, dar cat se poate de feminin.

| Nicoleta a răspuns:

Mie imi plac rochile si pantofii cu toc si tot ce tine de vestimentatia specifica fetelor, insa prefer si stilul despre care vorbeste" Ich ". Ar trebui sa stim sa ne adaptam mai multor stiluri.Sa stim sa ne simtit bine si pe tocuri dar si in tenesi, si in haine stramte dar si in haine largi etc.
FEMINITATEA TINE DE ATITUDINE.

| Ich a răspuns:

Eu sincer cred ca poti fi feminina si daca nu te imbraci in rochite pantofi cu tocuri hainute roz si toate celelalte. poti fi feminina prin felul tau de a fi nu numai prin imbracaminte.crezi ca o fata care se imbraca in pantaloni mai largi sau un tricou mai larg si nu unu de ala mulat de sa nu poata nici sa respire sau care nu poarta tocuri si prefra tenesi sau skateri nu e feminina? daca asta crezi mai gandeste-tewinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt femeie si stilul care ma face sa ma simt femeie, este desigur stilul feminin. Numa` pe tocuri si rochii ma simt o femeie respectabila. Numa in fuste si tinute elegante, office` simt ca pot emana un aer misterios si serios, nu in bluze pana la buric si pantaloni toti ciuruiti si plini cu lanturi, nu in fuste de`o palma sa mi se vada bucile, nu in bluze cu juma` de tate afarahappy. Parerea mea.happy