| Florentina63751 a întrebat:

Fetelor,voi ce stil de vestimentatie abordati?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma simt cel mai bine in blugi si adidasi, atata timp cat pot sa topai si sa fac tumbe e perfect laughing. Si tricourile cu modele "speşăl" sunt preferatele mele.

| Laura0 a răspuns:

Hmm nimic special..ma imbrac cu ce-mi place

| Florentina63751 explică (pentru Laura0):

Fuste,rochite? porti?big grin

| Laura0 a răspuns:

Dathinking dar mai rar...eu ma simt mai bine in blugi...dar daca-ti plac fustele si rochiile da..de ce nuhappyatata timp cat arati bine si te simti confortabil e okhappy

| Dexaa a răspuns:

De cele mai multe ori mă îmbrac cât mai lejer, nu prea excentric, dar totuşi să mă evidenţiez. La ocazii speciale mă îmbrac cât mai elegant, iar la şcoală sau prin oraş cu haine simple, un stil casual.

| linsey a răspuns:

Swag.

| UKlover a răspuns:

Casual, girly look. Uite aici cateva imagini http://callmewelld.blogspot.ro/2012/06/how-to.html

| Lavinia00 a răspuns:

Depinde de cum ma simt. De obicei, ma imbrac casual

| Florentina63751 explică (pentru Lavinia00):

Uite,eu nu prea port fustite, rochite...nu ma simt comoda...in schimb, port cateodata fuste lungi, tie iti plac?

| Lavinia00 a răspuns (pentru Florentina63751):

LE ADOR! Sunt foarte comode, dar arata foarte bine.