| Xeniaa a întrebat:

Buna fulgii de porumb ingrasa? eu vreau sa slabesc la burta si solduri..am renuntat sa mai mananc seara ..si fac abdomene in fiecare seara in mai multe feluri ..credeti ca o sa slabesc?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fulgii de porumb, ca si restul cerealelor sunt foarte recomandati, sanatosi. Cu un iaurt sunt o gustare foarte indicata. De obicei se servesc dimineata pentru ca iti confera energie dar nici la pranz nu strica. nu ingrasa, dar nici nu exagera cu ei ca nu sunt morcovi!

| ragemvp a răspuns:

ATENTIE! ABDOMENELE NU DAU BURTA JOS! DOAR INTARESC ABDOMENU! ca sa dai burta jos iti recomand sa alergi.sau, daca chiar vrei cu abdomene eu am incercat cu folie.da, folie alimentara. transpiri foarte mult!

| bangy a răspuns:

Fulgii de porumb sunt buni dar trebuie sa umblii la alimentatie in tot sectorul ei. Iti pot da niste sfaturi practice ( experimentate pe mine). Contacteaza-ma pe privat. NUmai bine!

| Marii21 a răspuns:

Fulgii de porumb ingrasa. am avut un timp [cam 2 saptamani] in care de dimineata mancam fulgi de porumb cu lapte. si am pus 2 kg...