| Rama89 a întrebat:

Ingrasa fulgii de porumb? Daca mananc seara cam 50-60 grame simpli fara lapte sau iaurt exista riscul sa ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zuzi a răspuns:

Nu cred ca ingrasa...cantitatea e destul de rezonabila si tinand cont ca esunt cereale si nu ciocolata eu zic ca e safewinking

2 răspunsuri:
| 34588773 a răspuns:

Mie mi se pare foarte mult 50-60g,tinand cont ca in general cerealele ingrasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.