| FlorinaRuby a întrebat:

Buna`! FUNDAlove struck
intrebarea mea este pentru baietiwaiting
va plac fetele ce sa imbraca in haine largi`? sau stramte? ce parere aveti despre cele care se imbraca in haine largi

Răspuns Câştigător
| Vali87 a răspuns:

Nu are importana imbracamintea, poate asa dc vad o tipa pe strada imbracata sexy nu ar trece neobservata pe langa mine sa zic asa, dar mie de imi place in prezent fff mult pe care o cunosc de aproape 5 ani si niciodata nu am vz cu haine stramte sau mulate si nici nu are niste forme 90 60 90 sa zic asa, intelegi tu ce zic, si cu toate astea imi place mult, deci cu alte cuvinte nu are importanta imbracamintea, te poti imbraca si cu haine largi dar cu bun gust si asa vei putea sa atragi privirea sau atentia baietilor. So oricum conteaza si felul tau de a fi, de a te comporta, de a vb, etc nu numai aspectul fizic sau obiectele vestimentare.

4 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Nu sunt baiat dar cred ca pentru orce fata exista un baiat adica daca u te imbraci in haine largi o sa gasesti un baiat care e ca si tine...fii asa cum iti place sa nu te schimba de dragul unui baiat

| Liviu a răspuns:

O data am auzit.
Nu conteaza cum arati.
Contaza cum gandeti!
So. wtf?
Conteaza sa ai ceva in cap si sa ai sa pui ceva pe tine'
Nu nike, puma sau mai stiu eu ce firme'
Mie imi plac fetele decente (ma apuca rasu dar na )
Nu pot spune ca cele in haine stramte nu imi atrag atentia'
Dar decat panarame ...pe strada si doamne in pat
Mai bine doamne pe strada si panarame in patwinking

Răspuns utilizator avertizat
| FlorinaRuby explică:

Nu intelegeti gresit, nu ma schimb doar pentru baieti
asa din curiozitate
multumesc de raspunsurilove struck