| FlorinaRuby a întrebat:

Bunahappy intrebare pentru baieti, mai ales pentru rapperi.
Voua va plac mai mult fetele care se imbraca in haine stramte, tocuri.sau genul ala de fete "swaggarite" cateodata cu pantaloni largi, cu cateva suvite dinalea cornrows (spicurile acelea) in loc de tocuri cu ceva adidasi gen Nike Dunk?
Eu fac parte din a 2-a categorie si nu sunt nici prea baietoasa dar nici piti, nu am de gand sa ma schimb oricum, eu sunt curioasa, dau si funda:*

Răspuns Câştigător
| maryusik a răspuns:

Imi plac amandoua depinde de ce fata e vorba ar fi bine sa le combini sau sa folosesti us stil intr-o zi sau altul in lata zi Succes
funda:X?

8 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Fetele normale. Ca sa fiu scurt si la obiect.

Fetele originale, care nu copiaza tot ce vede in jur. Vreau sa aiba ceva aparte sa fie speciale...da' e greu.

Ma bucur sa vad ca mai sunt si rasariti pe-aici. Adica anti-pitzipoance, anti-cocalari, care facasta doar pentru a se da smecheri, ca ei sunt cool, frate \m/.

Si asta e parerea mea...
O zi buna sa ai! wave

| vεηiη a răspuns:

Eu daca asi fi baiat, mi-ar place o fata careia sa-i stea bine in orice ar imbraca, sa fie frumoasa oricumwinking

| ProCoSmYn a răspuns:

Eu fiind emo mai mult imi place a 2-a categorie a si intrebare pentru tine: dc ai pus intrebarea asta? iti cauti iubit sau ce?

| Leylla a răspuns:

In niciun caz prima varianta(alea sunt piti rau)...nu zic, depinde acum, ca daca are fusta pana deasupra genunchilor e chiar ok...si decolteul sa nu fie extravagant, ci sa fie unul care sa nu iasa in evidenta.this is my opinion. funda?

| EuNuTu a răspuns:

Depinde de fata. Personal, insa, prefer fetele cu mai multa... feminitate in ele, ceea ce nu prea mai gasesti, dar asta e.

| DarkBlood32 a răspuns:

Swag Swag Swag on YOU! laughing

| DamnDude a răspuns:

Mie unul nu-mi plac fetele din prima varianta pentru ca unele sunt piti. alea din a doua sunt mai de treaba, mai relaxate

| Farcas_Paul_1996 a răspuns:

Hai sa iti spun ceva, pe mine unul nu ma intereseaza chiar asa de mult cum se imbraca (de preferat primul tip) dar cel mai important lucru cred ca e cum arata la fata.