| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care se imbraca doar in bluze largi(nu urate, doar largi)?

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sunt fete, ca celelalte. Chiar daca au un stil de vestimentatie diferit fata de al celorlalte fete, ce conteaza? Pana la urma nu dupa haine iti dai seama cum e o persoana. happy

| madyddd a răspuns (pentru Crisu):

Ai mare dreptate Crisu. si eu cred la fel happy

| Crisu a răspuns (pentru madyddd):

Lumea se ia prea mult dupa aspectul fizic. oh go on

| sylar2007 a răspuns:

Eu cred ca acele fete nu au incredere in trupul lor si vor sa il ascunda.dar nu am nimic impotriva lor, fiecare se imbraca dupa pofta inimii.si ar trebui sa ai incredere mai mult de trupul tau, cui nu-i convine sa te pupe undeva

| Heyyy a răspuns:

Pai sunt difetite de celelalte fete pentru ca majoritatea se imbraca cu haine strampte...si mie imi plac tricourile largibig grin