| anonim_4396 a întrebat:

Help me! deci, stiu ca era mai demult un program care, cand il deschideai, cadeau fulgi pe deskop, f ffrumos, nu stiti cum se numeste?

si as mai avea inca o intebare,,, programul acela, care iti face poza la deskop

mersi anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Ca sa faci poza la desktop apesi pe butonul de dupa F12... te duci in paint si dai paste happy

4 răspunsuri:
| RecycleBin a răspuns:

Ca sa faci poza la desktop, nu iti trebuie programbig grin.era ceva cu prt scr, deschizi un notepad, si apesi inca cevatongue

| ashley26pink a răspuns:

Ca sa iti faci poza la desktop ai doua posibilitati ( nu ai nevoie de programe ) :
1. sa dai pe PrtSc (Print Screen) si apoi intri in Pain si apesi Ctr+V
2. unele windowsuri au programul Snipping Tool si poti face de acolo

| AnonimDinRomânia a răspuns:

Ca sa faci poza la desktop, apesi butonul din stanga la "Scroll Lock" numit si Print Screen, intri in paint, dai paste (Ctrl+V), salvezi si gata.