| madaluhsha a întrebat:

Hey am un ten alb si bine nu am cosuri, si as vrea sa preintimpin aparitia lor. Ce as putea face, nu stiu o masca ceva sau vreun truc.Ms anticiparhappy

Răspuns Câştigător
| Jolie_6609 a răspuns:

Atunci cand ai senzatia ca o sa-ti apara un cos, i-a un cub de gheata si aplica-l pe locul cu problema iar cosul nu o sa mai apara. E mai bine sa previi decat sa tratezi :*.

2 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Si eu sunt la fel.Nu stiu cati ani ai dar in adolescenta sigur o sa-ti apara cateva.

| madaluhsha explică:

POy anss23 am aproape 14 ani si Little Miss Trouble eu vreau decat sa previnbig grin