| MARIA62432 a întrebat:

Ieri, am fost la salon și mi-a facut o domnisoara ombre, a folosit decolorat pudra. Nu imi place cum a ieșit, voiam altfel, am dat și o gramada de bani. Și acum nu știu ce sa fac. As vrea sa mă vopsesc, măcar cu câteva culori mai închise. Se va prinde vopseaua pe decolorant? Nu pot sta cu parul așa.

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea2 a răspuns:

Incearca un nuantator, se va duce dupa cateva spalari dar nu distruge parul, nu contine amoniac, se aplica pe parul umed si il tii in jur de jumatate de ora, sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu poti face nimic acum!
Va trebuii sa astepti 4-6 saptamani sa ti se mai curete din vopsea, ca sa poti sa-l revopsesti, altfel ristis a-l arzi sis a ramai cu parul ca o matura aspra, pe cap.
Alta variante este sa te tunzi!